Najnowsze technologie świetlne LED - GOMAR PLUS - producent
"Od początku działalności priorytetami dla nas są wysoka jakość i niezawodność naszych produktów. Nie stosujemy najtańszych komponentów, dbając o jakość naszych produktów stosujemy wysokiej jakości diody LED."


GOMAR PLUS to polski producent oświetlenia LED działający w sektorze elektroniki od 2001 roku. Początki działalności firmy GOMAR opierały się na produkcji układów elektronicznych do samochodów. W roku 2005, w odpowiedzi na potrzeby rynku podjęliśmy decyzję o poszerzeniu działalności, tym razem jako producent nowoczesnego oświetlenia w technice diod LED. Kolejnym etapem było wyodrębnienie firmy GOMAR PLUS zajmującej się już wyłącznie branżą oświetleniową.

 

Dalszy rozwój firmy pozwolił na nabycie własnego obiektu zapewniającego odpowiednie warunki dla powiększającej się produkcji. Pełna linia produkcyjna do montażu SMD umożliwia realizację zamówień wielkoseryjnych, poza tym dzięki linii służącej do projektowania i budowy prototypowych obwodów jesteśmy w stanie realizować zlecenia produkcyjne w różnych skalach. Nasza główna linia produkcyjna wyposażona jest w szybką maszynę SMT, SMD.

GOMAR PLUS - producent oświetlenia LED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferta firmy obejmuje oświetlenie akcentowe, dekoracyjne, użytkowe i reklamowe ,a także wykonywanie dowolnych opraw LED lub dostosowywanie do potrzeb klienta produktów standardowych.

 

Firma dysponuje prywatnym laboratorium badawczym, umożliwiającym sprawdzanie wytworzonych produktów pod kątem parametrów świetlnych, co pozwala utrzymywać wysoką jakość oferowanych wyrobów. Wspomaga także projektantów za pomocą modeli fotometrycznych zarówno istniejących, jak i nowych oraz nietypowych rozwiązań.

GOMAR PLUS - producent oświetlenia LED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dopełnieniem oferty jest szereg akcesoriów takich jak profile, oprawy, żarówki, lampy, sterowniki, zasilacze i inne produkty.

Zobacz naszą firmę.

Firma GOMAR PLUS to autoryzowany dystrybutor marek:
Global Leader Power

Marka Global Leader Power powstała w roku 2012 jako odpowiedź na potrzeby klientów z branży LED i automatyki. Ich celem jest tworzenie produktów spełniających restrykcyjne wymagania norm np. na rynek LED, których przestrzeganie uważają za najwyższy priorytet. W porównaniu z innymi produktami na rynku, wszystkie konstrukcje Global Leader Power cechują się innowacyjnością w konstrukcji PCB, markowymi elementami składowymi, standardowymi wymiarami oraz dobrą relacją pomiędzy jakością i ceną.

Kluś

Firma KLUŚ zajmuje się projektowaniem i produkcją produktów użytkowych dla technologii LED:
Profile LED, Oprawy LED, Akcesoria LED, Oświetlenie LED
Jako przedsiębiorstwo nie tylko produkcyjne, ale również projektowe, Kluś produkuje oprawy led przeznaczone dla takich branż, jak: meblarstwo, wystawiennictwo, scenografia, architektura wnętrz czy architektura zieleni. Firma zaproponowała innowacyjny system profili ledowych dla oświetlenia ogrodów, parkingów, podjazdów dla samochodów. 

POS

POS Power (Point-Of-Sale) to z założenia produkty dedykowane dla producentów reklam, głównie do dekoracyjnych podświetleń uzupełnione o stale poszerzaną gamę urządzeń dla innych branż. W spektrum oferowanych towarów zawiera najprostsze zasilacze wtyczkowe/desktop, modułowe, przez zaawansowane technicznie urządzenia do oświetlenia LED  spełniające najbardziej wyśrubowane normy do zasilaczy dedykowanych do systemów alarmowych i telewizji przemysłowej.