Najnowsze technologie świetlne LED - GOMAR PLUS - producent
Adres:

Oświetlenie LED
GOMAR PLUS

ul. Południowa 8
98-100 Łask

Telefon:

tel. (43) 676 39 99
mob. 605 150 570

Fax:

(43) 676 39 99 w.25

Obsługa klienta, zamówienia:

Sylwia Bilant 

sylwia@elproarte.pl

info@elproarte.pl
tel. (43) 676 39 99; kom. 605 150 570

Obsługa klienta, doradztwo techniczne:

Sławomir Bilant s.bilant@elproarte.pl
tel. (43) 656 93 47; kom. 690 888 170

Jakub Janik j.janik@elproarte.pl
tel. (43) 656 93 42

Marcin Skoneczny m.skoneczny@elproarte.pl
tel. (43) 656 93 31

Kacper Dąbrowa k.dabrowa@elproarte.pl
tel. (43) 656 93 31

Zapytania ofertowe:

Kamil Krawczyk k.krawczyk@elproarte.pl
tel. (43) 656 93 48; kom. 690 888 465

 

Montaż SMD, THT, okablowania:

Dariusz Gajdka d.gajdka@elproarte.pl  
tel. (43) 656 93 49; kom. 690 888 471

Księgowość:

Karolina Sukiennik - Radzioch 

k.sukiennik@elproarte.pl
tel. (43) 675 15 72

Projektowanie, wdrażanie nowych obwodów:

Andrzej Łyżwa a.lyzwa@elproarte.pl
tel. (43) 676 39 99 w.20

Laboratorium fotometryczne:

Piotr Łyżwa lab@elproarte.pl
tel. 690 888 471