Zmień język:
pl en
PRODUCENT OŚWIETLENIA LED
Menu

Dlaczego warto kupować oświetlenie LED bezpośrednio u producenta?

Coraz bardziej popularne oświetlenie LED jest droższe od tradycyjnych żarówek, dlatego wiele osób szukając oszczędności, decyduje się na jego zakup po najniższych cenach. Oszczędność tego typu jest jednak tylko pozorna, ponieważ tanie żarówki, listwy i inne rodzaje oświetlenia wykorzystujące jako źródło światła diody LED są wykonane z najtańszych, a więc i najsłabszych komponentów. Nieodpowiednio skonstruowane oprawy, które nie zapewniają właściwego odprowadzania ciepła i podzespoły najniższej jakości są powodem znacznie krótszego czasu pracy tego rodzaju oświetlenia. Kupując tanie oświetlenie LED, w momencie zakupu co prawda wydajemy mniej pieniędzy, jednak o wiele szybciej przestaje ono świecić, a więc jesteśmy zmuszeni do jego częstszych wymian, co w rezultacie mocno nadwyręża nasz portfel.

Jakie oświetlenie LED wybrać, aby świeciło długo?

Decydując się na zakup oświetlenia LED, wybierzmy je u sprawdzonego producenta, który daje swoim klientom gwarancję na użyte w nim diody. Kupując oświetlenie LED u dobrego producenta, zyskujemy pewność, że będzie ono świecić od 5 do nawet 10 lat! Tak długi czas świecenia oświetlania LED jest możliwy do uzyskania, ponieważ do jego produkcji użyte są wyłącznie komponenty najwyższej jakości, które są trwałe i odporne. Producent tego typu oświetlenia ma w swojej ofercie również odpowiednie oprawy, które są szczelne, ale jednocześnie zapewniają diodom LED właściwą wentylację.

Jakie są zalety kupowania oświetlenia LED bezpośrednio u producenta?

1. Najniższa cena

Oświetlenie LED dobrego producenta możemy oczywiście kupić w różnych sklepach, jednak w takim wypadku trzeba liczyć się z naliczeniem dodatkowych kosztów związanych z marżą pośredników uczestniczących w sprzedaży. Zakup oświetlenia LED bezpośrednio u jego producenta to gwarancja najniższej ceny!

2. Gwarancja najwyższej jakości

Producent jest odpowiedzialny za proces powstania sprzedawanego przez siebie oświetlenia LED, dzięki czemu dokładnie wie, z jakich komponentów się składa. Każdy typ oświetlenia LED kupowany bezpośrednio u producenta jest rzetelnie opisany, a jego opis jest wiarygodny.

3. Działająca gwarancja

Gwarancja producenta na oświetlenie LED jest bardzo długa, dlatego warto upewnić się, że kiedy zajdzie taka potrzeba, będziemy mogli z niej bez problemu skorzystać. Kupując oświetlenie LED bezpośrednio u producenta, nie musimy martwić się tym, że udzielająca jej firma nagle przestanie istnieć, a my zostaniemy bez potrzebnej pomocy.

4. Rzetelna informacja

Żaden pośrednik czy importer nie wie o oświetleni LED tyle, co jego producent. U niego możemy dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne. Może on nam zarówno doradzić jaki rodzaj takiego oświetlenia będzie dla nas najlepszy, jak i udzielić informacji, na co zwrócić uwagę podczas jego eksploatacji.