Najnowsze technologie świetlne LED - GOMAR PLUS - producent

Firma GOMAR PLUS to autoryzowany dytrybutor marek:

GLOBAL LEADER POWER

Marka Global Leader Power powstała w roku 2012 jako odpowiedź na potrzeby klientów z branży LED i automatyki. Ich celem jest tworzenie produktów spełniających restrykcyjne wymagania norm np. na rynek LED, których przestrzeganie uważają za najwyższy priorytet. W porównaniu z innymi produktami na rynku, wszystkie konstrukcje Global Leader Power cechują się innowacyjnością w konstrukcji PCB, markowymi elementami składowymi, standardowymi wymiarami oraz dobrą relacją pomiędzy jakością i ceną.

KLUŚ

Firma KLUŚ zajmuje się projektowaniem i produkcją produktów użytkowych dla technologii LED:
Profile LED, Oprawy LED, Akcesoria LED, Oświetlenie LED
Jako przedsiębiorstwo nie tylko produkcyjne, ale również projektowe, Kluś produkuje oprawy led przeznaczone dla takich branż, jak: meblarstwo, wystawiennictwo, scenografia, architektura wnętrz czy architektura zieleni. Firma zaproponowała innowacyjny system profili ledowych dla oświetlenia ogrodów, parkingów, podjazdów dla samochodów.

POS

POS Power (Point-Of-Sale) to z założenia produkty dedykowane dla producentów reklam, głównie do dekoracyjnych podświetleń uzupełnione o stale poszerzaną gamę urządzeń dla innych branż. W spektrum oferowanych towarów zawiera najprostsze zasilacze wtyczkowe/desktop, modułowe, przez zaawansowane technicznie urządzenia do oświetlenia LED spełniające najbardziej wyśrubowane normy do zasilaczy dedykowanych do systemów alarmowych i telewizji przemysłowej.