Najnowsze technologie świetlne LED - GOMAR PLUS - producent

Oświetlenie jest tym elementem, bez którego nie można sobie wyobrazić wielu obiektów. Głównie dlatego, że światło naturalne, słoneczne nie jest dostępne całą dobę. Dodatkowe oświetlenie generuje światło tam, gdzie nie dociera ono w ogóle lub jest zbyt słabe. Jego montaż jest więc konieczny, jeśli człowiek chce funkcjonować niezależnie od światła dziennego. Daje ono możliwość także uzyskania dokładnie takiego efektu, na jakim nam zależy. Dzięki zamówieniu odpowiedniej jakości oświetlenia, od producenta GOMAR PLUS, zawsze będziemy się cieszyć najwyższej jakości światłem, w dokładnie tej barwie oraz nasileniu, których potrzebujemy. Należy pamiętać, że człowiek źle funkcjonuje jednakowo, gdy światła jest za mało, ale także, gdy jest ono za ostre. Odpowiednie normy ujmują, jakie powinno mieć ono wartości, aby praca była komfortowa i nie wpływała negatywnie na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniach. Oświetlenie daje także możliwość tworzenia dokładnie takiego efektu, jaki jest potrzebny – podświetlanie loga firmy, liter w jej nazwie, doświetlanie architektury, rozmaite iluminacje. Wszystko to sprawia, że przestrzenie, elewacje, różne elementy nabierają ciekawego charakteru oraz magii, jakiej potrzebują.

Lampy na zamówienie

W ofercie najlepszych firm dostarczających oświetlenie LED znaleźć można informację o tym, że wykonują one lampy na zamówienie. Na czym to polega? Lampy na zamówienie są przygotowywane pod wymiar na podstawie projektu dostarczonego przez klienta. Istnieje możliwość wykonania nietypowych i jedynych w swoim rodzaju lamp, które sprawdzą się w konkretnym zastosowaniu oświetleniowym. Przykładowo, wykonywane na zamówienie oprawy hermetyczne LED IP67 doskonale sprawdzają się na zewnątrz, w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Klient ma możliwość wyboru diod, konfiguracji profilu użytego do wykonania oprawy oraz źródła światła.

Firma GOMAR PLUS oferuje wykonanie gotowych lamp LED według dowolnej konfiguracji (długość, rodzaj i kolor profilu-oprawy, moc, jasność, barwa LED, wyprowadzenie przewodów, zaślepki). Jest to możliwe, dzięki własnemu systemowi produkcji źródeł światła oraz szerokiej gamie profili do wyboru. Profile mogę być lakierowane na dowolny kolor z palety NCS. Lampy i oprawy LED na zamówienie wyceniane są indywidualnie, a ich cena ustalana jest w zależności od zamówienia klienta.