Zmień język:
pl en
PRODUCENT OŚWIETLENIA LED
Menu

Lampy LED do specjalnych zastosowań

Oświetlenie LED to technologia, której stosowanie niesie za sobą wiele korzyści. Dzięki niej oszczędza się energię (ledy zużywają o wiele mniej energii od klasycznych i halogenowych żarówek). Diody LED wyróżniają się długą żywotnością, trwałością i bezawaryjnością, a podczas pracy nie nagrzewają się. Jest to oświetlenie przyjazne dla środowiska, gdyż pomaga zminimalizować zużycie energii, a do jego produkcji nie używa się żadnych szkodliwych dla środowiska substancji. W ofercie naszego sklepu odnajdziesz różne rodzaje lamp LED, wiele z nich zostało zaprojektowanych do specjalnych zastosowań. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, które to lampy, zapraszamy do lektury!

Lampy LED do specjalnych zastosowań

1. Przemysłowe lampy LED

Przemysłowe lampy LED to oświetlenie przeznaczone między innymi do magazynów, hal produkcyjnych oraz innych zakładów pracy. Można je wykorzystywać również w garażach oraz na parkingach. Są dostępne w różnych rozmiarach i w wersjach o różnej mocy. Emitowane przez nie światło ma barwę białą, dzięki czemu nie męczy ono oczu, oszczędzając w ten sposób wzrok pracowników i umożliwiając wydajną, efektywną oraz zdrową pracę.

2. Oświetlenie LED do uprawy roślin

Lampy LED do uprawy roślin zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o wykorzystaniu ich w szklarniach. W naszej ofercie odnajdziesz energooszczędne oświetlenie przeznaczone do poszczególnych faz wzrostu i różnych gatunków roślin, a także modele uniwersalne. Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED podczas uprawy roślin można zwiększyć plony, co bezpośrednio wpływa na większe zyski ze zbiorów.

3. Oświetlenie biurowe

Oprawy biurowe ProLED dostępne w naszym sklepie są przeznaczone do montażu sufitowego albo zwieszanego. Ich nowoczesny design doskonale wpasowuje się w minimalistyczne aranżacje przestrzeni biurowych, zapewniając pracownikom najwyższy komfort świetlny. Montaż i serwisowanie tych opraw nie nastręcza żadnych trudności, gdyż w ich wnętrzu znajduje się aluminiowy wkład LED wyposażony w specjalne metalowe zatrzaski.